متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی زبان

چگونه یک متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی زبان آماده کنیم؟

حتما تا به حال جمله “تبلیغات حرف اول را می‌زند” شنیده‌اید، همین جمله کوتاه تاثیر شگفت‌انگیز تبلیغات بر پیشرفت در هر حوزه‌ای را به خوبی نشان می‌دهد. حتی شما به عنوان یک معلم خصوصی هم برای جذب تعداد بیشتری از شاگردان به استفاده از روش‌های تبلیغاتی مختلف نیاز دارید. یکی از مهم‌ترین موضوعاتی هم که باید به آن توجه کنید؛ تهیه یک متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی زبان است. بدون شک تبلیغاتی که یک متن حرفه‌ای ندارند و در مورد آنچه که قرار است به مخاطبان گفته شود، فکر نشده است؛ آنطور که باید بر ذهن مخاطبان تاثیر نمی‌گذارند.

بنابراین برای اینکه بتوانید علاوه بر کمک به پیشرفت زبان‌آموزان، تعداد بیشتری شاگرد جذب کرده و موقعیت شغلی خود را ارتقاء دهید؛ باید به فکر استفاده از روش‌های تبلیغاتی اصولی و تهیه یک متن حرفه‌ای برای تبلیغات کلاس‌های خصوصی آنلاین یا حضوری خود باشید. با توجه به تاثیر تبلیغات بر جذب تعداد بیشتری از شاگردان، ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جوانب مختلف تبلیغ تدریس خصوصی زبان بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

تاثیر تبلیغ خصوصی زبان بر پیشرفت معلمان خصوصی

امروزه یادگیری زبان‌های خارجی به ویژه زبان انگلیسی به یکی از موضوعات مهم آموزشی تبدیل شده است. در میان خردسالان تا بزرگسالان؛ تعداد بسیار زیادی متقاضی برای یادگیری زبان‌های خارجی و به طبع شرکت در کلاس‌های خصوصی وجود دارند. در واقع اغلب مردم به خوبی درک کرده‌اند؛ یادگیری یک یا چند زبان خارجی از جمله ضروریات زندگی‌های امروزی است و به همین علت تعداد کلاس‌های تدریس خصوصی زبان در حال افزایش است.

بدون شک اغلب کسانی که قصد یادگیری زبان‌های خارجی را دارند؛ به کسب راهنمایی و دریافت آموزش از معلمان خصوصی نیاز خواهند داشت، بنابراین معلمان و فارغ التحصيلان دانشگاهی می‌توانند با برگزاری کلاس‌های خصوصی علاوه بر کمک به پیشرفت زبان‌آموزان، یک موقعیت شغلی مناسب نیز برای خود ایجاد کنند.

برای پیشرفت در این جایگاه شغلی هم باید به چند موضوع مختلف توجه کنید. اول اینکه شما به عنوان یک معلم خصوصی باید از روش‌های تدریس اصولی به ویژه روش‌های نوین برای آموزش استفاده کنید، همچنین متناسب با وضعیت و شرایط یادگیری زبان‌آموزان؛ کلاس‌های مختلف فردی، گروهی، آنلاین یا حضوری را نیز به آن‌ها پیشنهاد دهید. دوم اینکه شما برای شناخته شدن به تبلیغ تدریس خصوصی زبان نیاز دارید، در غیر این صورت فرآیند شناخته شدن شما و کلاس‌هایتان یا خیلی طولانی می‌شود یا اینکه هیچ وقت امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین باید جهت استفاده از روش‌های تبلیغاتی موثر و تهیه یک متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی زبان وقت صرف کرده و از تاثیر این موضوع غافل نباشید.

ویژگی های متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی زبان

کدام یک از روش های تبلیغ تدریس خصوصی زبان موثرتر است؟

بدون شک هیچ یک از معلمان خصوصی تمایل ندارند وقت و سرمایه خود را صرف روش‌های تبلیغاتی کنند که هیچ تاثیری بر جذب شاگردان ندارند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای تبلیغ تدریس خصوصی زبان وجود دارند که برای بهره‌مندی از نتایج مثبت آن‌ها باید حرفه‌ای عمل کنید و به عادی بودن تبلیغات کلاس‌های خود اکتفا نکنید. از جمله مهم‌ترین روش‌های تبلیغات تدریس خصوصی زبان می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال موثرترین روش‌های تبلیغات برای تدریس خصوصی زبان؛ چاپ تراکت تبلیغاتی است، ولی برای بهره‌مندی از نتایج مثبت این روش باید یک متن تبلیغاتی حرفه‌ای آماده کنید.
 • از جمله روش‌های نوین تبلیغات برای تدریس خصوصی زبان می‌توانیم به انتشار آگهی در سایت‌ها و صفحات شبکه‌های مجازی شناخته شده اشاره کنیم.
 • ثبت نام در یک پلتفرم انتخاب معلم خصوصی شناخته شده مانند استادبانک و استادسلام هم یکی دیگر از راهکارهای حرفه‌ای برای تبلیغ تدریس خصوصی زبان محسوب می‌شود.
 • برگزاری یک جلسه کلاس رایگان و انتشار ویدیوهای کوتاه آموزشی هم برای نشان دادن روش تدریس شما بر جذب زبان‌آموزان موثر هستند.
 • تدریس در مدارس و آموزشگاه‌های مختلف هم می‌تواند تعداد شاگردان کلاس‌های خصوصی شما را افزایش دهد.

توجه داشته باشید استفاده از روش‌های تدریس نوین و کمک به پیشرفت زبان‌آموزان در زمینه یادگیری زبان‌های خارجی باعث افزایش رضایت شاگردان فعلی و در نتیجه تعریف و تبلیغ آن‌ها از کلاس‌های شما برای دیگران می‌شود.

روش های تبلیغ برای تدریس خصوصی زبان

در تهیه یک متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی زبان باید به چه مواردی توجه کنیم؟

همانطور که گفتیم برای پیشرفت در برگزاری کلاس خصوصی زبان به استفاده از روش‌های تبلیغاتی موثر نیاز دارید و برای بهره‌مندی از تاثیرات مثبت آن‌ها نیز باید یک متن تبلیغاتی حرفه‌ای آماده کنید. فرقی هم ندارد که قصد چاپ تراکت تبلیغاتی دارید یا اینکه تمایل دارید از سایر روش‌های تبلیغ تدریس خصوصی زبان مانند تهیه ویدیو آموزشی یا ویدیو معرفی برای انتشار در پلتفرم استادبانک استفاده کنید؛ در هر صورت شما به آماده کردن یک متن تبلیغاتی موثر نیاز دارید. برای تهیه چنین متنی هم باید به چند نکته مهم که در ادامه مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم، توجه کنید:

 • نام و سطح تحصیلات خود را به صورت واضح در متن تبلیغاتی برای تدریس خصوصی درج کنید، زیرا مخاطبان باید در همان نگاه اول اسم شما را ببینند و به خاطر بسپارند.
 • نام دوره‌های آموزشی که قصد برگزاری آن‌ها را دارید نیز به صورت کامل بیان کنید. برای مثال ذکر نام دوره‌های آمادگی آیلتس، تافل، دولینگو و غیره به شناخت بیشتر شما کمک می‌کند.
 • اگر از روش خاصی برای تدریس استفاده می‌کنید، نام آن را حتما در آگهی‌های تبلیغاتی درج کنید.
 • به نوع برگزاری کلاس خصوصی اعم از فردی، گروهی، آنلاین یا حضوری هم اشاره کنید.
 • ذکر قیمت کلاس‌ها و تخفیفات احتمالی را فراموش نکنید.
 • می توانید از رضایت شاگردان قبلی خود ویدیو تهیه کرده و منتشر کنید.
 • به پشتیبانی‌های آموزشی کلاس‌های تدریس خصوصی خود نیز اشاره کنید.
 • استفاده از تصاویر و رنگ‌های جذاب هم به افزایش تاثیرگذاری تبلیغات کلاس‌های شما کمک می‌کنند.

به طور کلی باید یک متن تبلیغاتی حرفه‌ای و همه چیز تمام آماده کنید تا زبان‌آموزان در همان نگاه اول به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما ترغیب شوند و جرقه ثبت نام در کلاس‌های شما در ذهنشان زده شود.

خلاصه مطلب

کلاس‌های خصوصی زبان جزء کلاس‌های پرطرفدار هستند و متقاضیان بسیار زیادی برای شرکت در این کلاس‌ها وجود دارند. از طرفی افزایش تعداد معلمان خصوصی می‌تواند انتخاب را برای زبان‌آموزان سخت کند. بنابراین معلمان خصوصی باید با استفاده از روش‌های تبلیغ برای تدریس خصوصی زبان؛ روش‌های تدریس خود، قیمت کلاس‌ها، دوره‌هایی که برگزار می‌کنند و غیره را به متقاضیان معرفی کنند. به این ترتیب یک معلم خصوصی می‌تواند در مدت زمان کمتری، تعداد بیشتری از زبان‌آموزان را جذب کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *